Poszukujamy pracowników! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Sport i Sponsoring

Firma Agro-Handel od początku swojej działalności aktywnie wspierała kluby sportowe i zawodników w nich występujących. Kierownictwo firmy zachęcało też swoich pracowników do aktywności fizycznej i amatorskiego uprawiania sportów. Reprezentanci firmy co roku biorą udział w spartakiadzie sportów zimowych pracowników branży mięsnej.

Agro-Handel Sp. z o.o. jest sponsorem strategicznym Klubu Jeździeckiego Agro-Handel Śrem, mającego swoją siedzibę w Olszy koło Śremu.

Klub Jeździecki Agro-Handel Śrem jest od sześciu lat na czele dorocznego rankingu najlepszych klubów jeździeckich w Polsce. W kadrze klubu są mistrzowie i reprezentanci Polski. Tworzą ją:

  • Aleksandra Lusina – reprezentantka Polski w rozgrywkach Meyden FEI Nations Cup w 2010r. , jako pierwsza kobieta w historii zdobyła tytuł Indywidualnej Mistrzyni Polski Seniorów w Skokach przez Przeszkody w 2007 i 2009 roku, uczestniczka Mistrzostw Europy i Świata
  • Mściwoj Kiecoń – dwukrotny indywidualny Mistrz Polski Seniorów w Skokach przez Przeszkody w 2010 i 2011 roku, uczestnik Mistrzostw Europy Juniorów i Młodych Jeźdźców;
  • Jarosław Skrzyczyński – brązowy medalista Mistrzostw Polski w 2010 roku, zdobywca Halowego Pucharu Polski w 2011 roku, reprezentant Polski w rozgrywkach Meyden FEI Nations Cup w 2010 roku;

Ponadto kadrę klubową tworzą: Małgorzata Ciesielska, Marcin Bętkowski, Leszek Gramza, Łukasz Krajewski -zwycięzcy wielu konkursów krajowych i regionalnych oraz bardzo ważnych i prestiżowych Mistrzostw Polski Młodych Koni. W przeszłości barwy KJ Agro-Handel Śrem reprezentowali Jacek Bucki i Dawid Rakoczy.
Klub Jeździecki Agro-Handel posiada w Olszy pięknie położony hipodrom na którym rozgrywane są co roku wielkie prestiżowe imprezy jeździeckie. Najważniejszą z nich były Mistrzostwa Polski Juniorów, Młodych Jeźdźców i Seniorów w Skokach przez Przeszkody w 2011 roku.

Ponadto najlepszych zawodników Polski przyciągają wysokimi nagrodami i świetną organizacją takie rokrocznie organizowane ogólnokrajowe zawody jak: Puchar Polskich Producentów Żywności, Grand Prix Polski i Polskich Nadziei Olimpijskich, Czempionaty Młodych Koni, Grand Prix Fundacji Orła Białego. Patronaty nad tymi imprezami obejmowali: Prezes PKOL, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Starosta Śremski i Burmistrz Śremu.

Reprezentanci Klubu Jeździeckiego Agro-Handel Śrem z powodzeniem startowali w wielu wysokiej rangi międzynarodowych zawodach jeździeckich, odnosząc tam wiele spektakularnych sukcesów.

Agro-Handel Spółka z o. o. sponsoruje również dwóch żużlowców Unii Leszno, braci Przemysława i Piotra Pawlickich, synów znanego leszczyńskiego żużlowca Piotra Pawlickiego.

Obaj niezwykle utalentowani żużlowcy są dopiero na początku swojej przygody ze speedwayem, ale już mogą poszczycić się wieloma sukcesami. Razem zdobyli złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w barwach WTS Warszawa, startując wraz z Jarosławem Hampelem bracia zdobyli złoty medal Mistrzostw Europy Par w 2011 roku.

Piotr Pawlicki jr. zdobył w Lublanie tytuł Mistrza Europy Juniorów w 2011 roku, w tym samym roku zdobył złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Gorzowie Wlkp.

Agro-Handel w przeszłości sponsorował Kapitana Unii Leszno Romana Jankowskiego, wybitnego  sportowca, obecnie trenera, który w roku 2009 nagrodzony został przez Fundację Orła Białego  statuetką „Orła Białego”.

Agro-Handel w przeszłości sponsorował również Piotra Pawlickiego seniora, trzykrotnego drużynowego Mistrza Polski w barwach Unii Leszno i znanego żużlowca, a obecnie motorowodniaka Adama Łabędzkiego.

Strona internetowa klubu www.kjagrohandel.pl

 

Kontakt

Agro-Handel Sp. z o.o.
Mościszki 18
64-010 Krzywiń
NIP:698-000-54-74

Tel. 65-5174150
Fax. 65-5174153

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wyróżnienia


brylant 2018

gepard biznesu 2017

Copyright © 2003 - 2024 www.agro-handel.com.pl
Created by EVENT Promotion