Poszukujamy pracowników! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Firma

Zakłady mięsne AGRO-HANDEL Sp. z o.o. są przedsiębiorstwem rodzinnym, stworzonym w 1989 roku przez Jana Ludwiczaka i Wspólników. Firma zlokalizowana jest w miejscowości Mościszki w Wielkopolsce. Nasz zakład produkcyjny położony jest w bezpośrednim otoczeniu pól, lasów i jezior, a rejon znany jest z produkcji trzody chlewnej. To tutaj, od wielu już lat powstają najwyższej jakości mięso i wędliny, z których jesteśmy dumni.

W naszym zakładzie produkcyjnym prowadzony jest ubój żywca wieprzowego, rozbiór półtusz, a także produkcja wędlin. Początki funkcjonowania Firmy nie były łatwe, ale motywacja i chęć osiągnięcia sukcesu przez jej Założycieli spowodowały, że możliwości ubojowe żywca wieprzowego z zaledwie kilkudziesięciu sztuk dziennie na przestrzeni lat wzrosły do niespełna 2 000. Z kolei dzienna produkcja mięsa wieprzowego to obecnie nawet 180 ton, a wędlin 20 ton. Sukcesywne i odpowiednio zaplanowane modernizacje zakładu produkcyjnego prowadzone od samych początków funkcjonowania Firmy pozwoliły nie tylko podnosić wydajność produkcji, ale również jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Zakończona w 2016 roku modernizacja linii ubojowej, podczas której zastosowano nowoczesną metodę gazowego ogłuszania zwierząt przed ubojem pozwoliła nam jeszcze bardziej podnieść jakość mięsa. Z kolei nowa linia rozbiorowa oddana do użytku w 2018 roku umożliwiła podwojenie naszych zdolności produkcyjnych.

            Wiemy, jak ważną rolę dla jakości naszych produktów odgrywa surowiec, dlatego w tym celu współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi hodowcami. To właśnie dzięki najwyższej jakości, odbiorcami naszych półtusz i mięsa są zarówno niewielkie, rzemieślnicze masarnie, jak i największe w Polsce zakłady produkcyjne. W swoje produkty zaopatrujemy również wielu producentów dań gotowych, dla których zgodnie z ich wymaganiami przygotowujemy kostkowane i plastrowane mięso oraz wędliny. W nasze produkty zaopatrujemy również Klientów instytucjonalnych takich, jak jednostki wojskowe, szpitale, uzdrowiska, restauracje czy hotele. Odbiorcy hurtowi mogą zaopatrywać się w naszych hurtowniach zlokalizowanych na południu Polski – w Sosnówce niedaleko Karpacza, a także na Północy kraju – w Koszalinie.

Na przestrzeni lat zyskaliśmy zaufanie wielu Kontrahentów, a także Klientów indywidualnych, dla których stale rozwijamy sieć naszych sklepów firmowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty docenili również Kontrahenci poza granicami Polski. Firma AGRO-HANDEL Sp. z o.o. posiada obecnie uprawnienia do eksportu na rynki ponad 40 krajów na całym świecie. Nasze produkty eksportujemy do tak dalekich miejsc jak Wietnam, Hongkong, Haiti, Kongo czy Wybrzeże Kości Słoniowej.

            Opracowując receptury naszych wędlin, chcemy podzielić się swoim bogatym doświadczeniem oraz wieloletnią tradycją. Specjalnie dla grona najbardziej wymagających Klientów nasza Masarnia stwarza linie wędlin wędzonych w komorze tradycyjnego wędzenia opalanej drewnem czereśniowym, a od 2018 roku należymy do grona producentów Kiełbasy Białej Parzonej Wielkopolskiej, która uhonorowana została Unijnym certyfikatem ,,Chronione Oznaczenie Geograficzne”. Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo oferowanych produktów. W tym celu w naszym zakładzie produkcyjnym wdrożony i certyfikowany został międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności BRC Food.

            Doceniamy coraz większe zaufanie naszych Klientów i partnerów biznesowych, którzy przez lata uhonorowali nas wieloma prestiżowymi nagrodami. Wierzymy, że to, co robimy i wartości, jakimi się kierujemy są dostrzegane i cenione wśród odbiorców naszych produktów.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

Kontakt

Agro-Handel Sp. z o.o.
Mościszki 18
64-010 Krzywiń
NIP:698-000-54-74

Tel. 65-5174150
Fax. 65-5174153

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wyróżnienia


brylant 2018

gepard biznesu 2017

Copyright © 2003 - 2024 www.agro-handel.com.pl
Created by EVENT Promotion