Poszukujamy pracowników! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Firma

Zakłady Mięsne Agro-Handel należą do ścisłej czołówki krajowej producentów mięsa i przetworów mięsnych. Ich właścicielem jest założona w 1989 roku Agro-Handel Spółka z o. o.  
Od początku istnienia firmy prezesem Zarządu Spółki jest Jan Ludwiczak.

Należący do firmy Zakład Mięsny w Mościszkach, gm. Krzywiń zajmuje się ubojem, rozbiorem i przetwórstwem mięsa wieprzowego i wołowego. Na supernowoczesnej linii ubojowej, o zdolności ubojowej 2000 sztuk trzody chlewnej na dobę, rocznie ubija się 380 – 400 tys. sztuk trzody chlewnej.
W zakładzie dokonuje się rozbioru przemysłowego i handlowego mięsa wieprzowego w ilości 30 tys. ton rocznie. Na bazie własnego surowca produkuje się w nim 500 ton miesięcznie wędlin, wędzonek i wyrobów wędliniarskich.

Produkty mięsne i wędliniarskie rozprowadzane są poprzez sieć własnych sklepów i hurtowni w całym kraju.
Zakłady Mięsne Agro-Handel od wielu lat ściśle współpracują z ponad 200 zakładami mięsnymi w kraju, zaopatrując je w półtusze wieprzowe i mięso w elementach. Firma zaopatruje również linie lotnicze, hotele, jednostki wojskowe, w tym NATO-wskie, stacjonujące w kraju.

Wdrożony i ściśle przestrzegany w procesie produkcyjnym system HACCP stwarza możliwości uzyskiwania produktów najwyższej jakości, co pozwala skutecznie konkurować firmie zarówno na rynku wewnętrznym jak i na rynkach zagranicznych.

Agro-Handel posiada uprawnienia eksportowe do 36 krajów świata. Pozwala to nam   eksportować nasze produkty do krajów Unii Europejskiej, państw Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, a także do Chin, Korei, Japonii i innych krajów Dalekiego Wschodu.

Agro-Handel Spółka z o. o. zatrudnia około 360 osób. Od początku kierownictwo firmy przykładało wielką wagę do wychowania własnej kadry pracowniczej i zarządzającej na wszystkich szczeblach. Dziś bazujemy na swoich wysoko wykwalifikowanych pracownikach, którzy niejednokrotnie rozpoczynali tu swoją pierwszą pracę na stażu, a po przejściu kolejnych szczebli zarządzania wielu z nich pełni dziś funkcje kierownicze i dyrektorskie.

 

Kontakt

Agro-Handel Sp. z o.o.
Mościszki 18
64-010 Krzywiń
NIP:698-000-54-74

Tel. 65-5174150
Fax. 65-5174153

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wyróżnienia


brylant 2017

gepard biznesu 2017

Copyright © 2003 - 2019 www.agro-handel.com.pl
Created by EVENT Promotion